Streakk Bonus i Program Partnerski

Program Bonusowy i Partnerski Streakk pozwala każdemu aktywnemu partnerowi Streakk zarobić dodatkowe premie za zakupy dokonane przez poleconych partnerów.

Streakk oferuje w sumie 3 sposoby zarabiania pieniędzy poprzez program poleceń.

  1. The Level Bonus
  2. Bonus Royalty Rankingu
  3. Globalna Pula Życia

Omówimy wszystkie trzy sposoby zarabiania pieniędzy bardziej szczegółowo w tym tutorialu.

Streakk Rewards Plan english

1. Bonus Poziomu Streakk

Informacje ogólne: Wszystkie zarobione bonusy są bezpośrednio księgowane w czasie rzeczywistym w USDT w Twoim back office.

Obowiązuje tu zasada 80/20. Oznacza to, że 80% bonusu jest bezpośrednio dostępne i zostanie zapisane na Dostępne konto eUSD. 20% kwoty bonusu zostanie zaksięgowane na Twoim portfelu BuyBack Wallet (BuyBackWallet).

Musisz myśleć o portfelu BuyBack jako o swego rodzaju skarbonce. Cała kwota zgromadzona w tej skarbonce zostanie Ci wypłacona w okresie 3 kwartałów począwszy od trzeciego kwartału 2024 roku, kiedy to Streakk Blockchain wejdzie do sieci.

Do tego czasu skutecznie pożyczasz Streakk 20% wypłaty premii. Streakk następnie używa tych pieniędzy, aby wykupić tokeny STKK, które są przedmiotem codziennego obrotu na giełdzie. Te tokeny są następnie zniszczone (spalone).

To zapewnia stabilny wzrost ceny, ponieważ token staje się bardziej wartościowy poprzez spadek na rynku.

Możesz teraz wypłacić swoje dostępne eUSDT lub wykorzystać je do zakupu kolejnego węzła. Inną opcją jest przeniesienie tego salda bezpośrednio do aplikacji Streakk Wallet App i zarabianie tam więcej pieniędzy poprzez stakowanie. Proszę przeczytać tutorial „Streakk Wallet APP„.

Uwaga: Zawsze upewnij się, że masz wystarczający limit dochodów! Otrzymujesz lub zwiększasz swój limit dochodów wraz z zakupem Streakk Node. Na przykład, jeśli kupisz 1000 dolarów Streakk Node + (5x) będziesz miał całkowity limit dochodów 5000 dolarów. Oznacza to, że jesteś teraz uprawniony do otrzymania premii o wartości 5000 dolarów.

Jeśli polecasz teraz Streakk, powinieneś zawsze upewnić się, że masz wystarczający limit dochodów, aby nie stracić żadnych płatności prowizji, np. z powodu dużego zakupu Streakk Node przez poleconego partnera.

Jeśli to konieczne, kup nowy Streakk Node w czasie, aby zwiększyć swój limit dochodów.

Jak działa Streakk Level Bonus?

W tzw. Streakk Unilevel Plan możesz dokładnie zobaczyć, ile procent otrzymasz ze sprzedaży węzła Streakk. Zwróć uwagę na różne poziomy rekomendacji.

Streakk Level Bonus english

Na przykład, rozmawiasz ze swoim kolegą o Streakk. Wyczuwa on Twój entuzjazm dla Streakk i postanawia również zarejestrować się w Streakk, a następnie kupuje, na przykład, 1000 dolarów Streakk Node. Twój kolega jest teraz w kategorii Level 1. Za ten zakup natychmiast otrzymujesz 150 dolarów zaksięgowane w swoim back office.

Twój kolega jest teraz również entuzjastycznym inwestorem Streakk i zaprasza swoją siostrę do przyłączenia się do Streakk. Ona również kupuje 1000 dolarowy węzeł. Siostra Twojego kolegi jest teraz na 2 poziomie Twojego planu poziomowego. Przy zakupie siostry otrzymają teraz 100 dolarów kredytu.

W ten sposób plan poziomów jest kontynuowany do poziomu 15.

Uwaga: Odblokowane są tylko te poziomy, które odpowiadają liczbie bezpośrednich partnerów, którzy aktywnie zakupili węzeł. Nie ma znaczenia czy partner kupił tylko mały węzeł za 100 dolarów czy duży węzeł za 25.000 dolarów lub więcej.

Każdy poziom, który został raz odblokowany, pozostaje aktywny na zawsze.

Masz doskonałą pozycję, jeśli wszystkie 15 poziomów zostanie odblokowanych, ale to również wymaga co najmniej 15 aktywnych partnerów.

Bonus i Plan Kompensacyjny Część 1 z 3 – Samouczek wideo

Streakk Rank Royalty Bonus

Czym jest Streakk Rank Royalty Bonus?

Za każdym razem, gdy osiągniesz nowy poziom kariery lub rangę, tak zwany Rank Royalty Bonus jest wypłacany przez okres 4 miesięcznych rat.

Global Lifetime Pool Rank Royalty english

Twój wolumen sprzedaży jest obliczany na podstawie wolumenu zespołu zaangażowanego w całym downline (partnerzy na wszystkich poziomach) z uwzględnieniem zasady 40%. Oznacza to, że dla każdej nogi (partnera) tylko maksymalnie 40% danej rangi jest brane pod uwagę w celu określenia wielkości zespołu.

Przykład, aby to wyjaśnić: Aby osiągnąć rangę Szmaragd, Twój wspólny wolumen sprzedaży przez całą linię (partnera) musi wynosić 100.000 dolarów. Zasada 40% oznacza, że na każdego partnera (odnogę) przypada maksymalnie 40 000 dolarów. Po osiągnięciu rangi Emerald otrzymasz bonus w wysokości 4.000 dolarów rozłożony na 4 miesiące, czyli 1000 dolarów miesięcznie.

Bardzo sumienni i aktywni partnerzy do czasu osiągnięcia najwyższego stopnia kariery zarobią 4 000 000 dolarów.

Po osiągnięciu rangi, dochód nie jest usuwany. Będzie on nadal dojeżdżał i przeliczany po osiągnięciu nowej rangi.

Nie ma limitu czasowego na osiągnięcie rangi, jak to często bywa w innych programach. Raz osiągnięta ranga nie wygasa.

Pracujesz w swoim własnym tempie!

Bonus i Plan Kompensacyjny Część 2 z 3 – Samouczek wideo

Streakk Global Lifetime Pool

Jak działa Globalna Pula Życia Streakk?

Począwszy od rangi Sapphire 25, będziesz uczestniczyć w całkowitym miesięcznym przychodzie Streakk. W ten sposób Streakk nagradza szczególnie aktywnych afiliantów.

W sumie ta premiowana kolejność jest podzielona na 4 poziomy, co widać na kolejnej grafice.

Global Lifetime Pool english

Każdego miesiąca Streakk zapewnia całkowitą pulę w wysokości 10% całkowitego przychodu.

Jeśli zakwalifikujesz się do Globalnej Puli Życia, otrzymasz udział w przychodach generowanych przez Twój downline (partnera). Jeden udział jest równy 500$ wielkości sprzedaży zespołowej.

Pierwszy poziom, który musisz osiągnąć, aby kwalifikować się do Streakk Global Lifetime Pool to ranga Sapphire 25.

Kolejny poziom to Diamond, następnie Crown Diamond i ostatni poziom to Vice President.

Bonus z Global Lifetime Pool jest zawsze wypłacany 2 dnia miesiąca.

Bonus i Plan Kompensacyjny Część 3 z 3 – Samouczek wideo

Streakk Global Lifetime Pool – wypłata wyjaśniona ponownie w szczegółach