Streakk Bonus ve Ortaklık Programı

Streakk Bonus ve Ortaklık Programı, herhangi bir aktif Streakk bağlı kuruluşunun, yönlendirilen bağlı kuruluşlar tarafından yapılan satın alımlarda ek bonus ödemeleri kazanmasına olanak tanır.

Streakk, tavsiye programı aracılığıyla para kazanmak için toplam 3 yol sunar.

  1. Seviye Bonusu
  2. Rütbe Royalty Bonusu
  3. Küresel Ömür Boyu Havuzu

Bu eğitimde para kazanmanın üç yolunu da daha ayrıntılı olarak ele alacağız.

 

 

 

Streakk Rewards Plan english

1. Streakk Seviye Bonusu

Genel bilgi: Kazanılan tüm bonuslar doğrudan arka ofisinizde USDT cinsinden gerçek zamanlı olarak yayınlanır.

Burada bir 80/20 kuralı vardır. Bu, bonusun %80’inin doğrudan kullanılabilir olduğu ve Mevcut eUSD hesabına yatırılacağı anlamına gelir. Bonus miktarının %20’si BuyBack Cüzdanınıza (BuyBackWallet) yatırılacaktır.

BuyBack Cüzdanını bir tür kumbara olarak düşünmelisiniz. Bu kumbarada biriken miktarın tamamı, Streakk Blockchain’in çevrimiçi olduğu 3 yılının üçüncü çeyreğinden başlayarak 2024 çeyreklik bir süre boyunca size ödenecektir.

O zamana kadar, Streakk’e bonus ödemesinin% 20’sini etkili bir şekilde ödünç veriyorsunuz. Streakk daha sonra bu parayı borsada günlük olarak işlem gören STKK tokenlerini satın almak için kullanır. Bu tokenler daha sonra imha edilir (yakılır).

Bu, token piyasada azalarak daha değerli hale geldikçe istikrarlı bir fiyat artışı sağlar.

Artık mevcut eUSDT’nizi çekebilir veya başka bir node satın almak için kullanabilirsiniz. Başka bir seçenek de bu bakiyeyi doğrudan Streakk Cüzdan Uygulamanıza aktarmak ve orada stake ederek daha fazla para kazanmak olabilir. Lütfen „Streakk Cüzdan Uygulaması“ eğitimini okuyun.

Not: Her zaman yeterli gelir limitiniz olduğundan emin olun! Bir Streakk Node satın aldığınızda gelir limitinizi artırırsınız. Örneğin, 1000 dolarlık bir Streakk Node + (5x) satın alırsanız, toplam 5000 dolarlık bir gelir limitine sahip olursunuz. Bu, artık 5000 dolar değerinde bonus ödemeleri almaya hak kazandığınız anlamına gelir.

Streakk’i şimdi yönlendirirseniz, her zaman yeterli gelir limitine sahip olduğunuzdan emin olmalısınız, böylece herhangi bir komisyon ödemesini kaybetmezsiniz, örneğin yönlendirilen bir bağlı kuruluş tarafından büyük bir Streakk Node satın alınması nedeniyle.

Gerekirse, gelir limitinizi artırmak için zaman içinde yeni bir Streakk Node satın alın.

Streakk Seviye Bonusu nasıl çalışır?

Streakk Unilevel Plan olarak adlandırılan planda, bir Streakk Node satışından tam olarak ne kadar yüzde alacağınızı görebilirsiniz. Lütfen farklı öneri seviyelerine dikkat edin.

Streakk Level Bonus english

Örneğin, iş arkadaşınızla Streakk hakkında konuşuyorsunuz. O da sizin Streakk’e olan heyecanınızı hissediyor ve Streakk’e kaydolmaya karar veriyor ve örneğin 1000 dolarlık bir Streakk Node satın alıyor. İş arkadaşınız artık Seviye 1 kategorisindedir. Bu satın alma işlemi için hemen arka ofisinize 150 dolar kaydedilir.

İş arkadaşınız da artık hevesli bir Streakk yatırımcısı ve kız kardeşini Streakk’e katılmaya davet ediyor. O da 1000 Dolarlık bir Node satın alıyor. İş arkadaşınızın kız kardeşi şimdi seviye planınızın 2. seviyesinde. Kız kardeşin satın alımında şimdi 100 dolar alacaklar.

Seviye planı 15. seviyeye kadar bu şekilde devam eder.

Not: Yalnızca aktif olarak bir node satın almış olan doğrudan ortakların sayısına karşılık gelen seviyelerin kilidi açılır. Ortağın sadece 100 dolarlık küçük bir node veya 25.000 dolar veya daha fazla büyük bir node satın almış olması önemli değildir.

Bir kez kilidi açılan her seviye sonsuza kadar aktif kalır.

Eğer 15 seviyenin tamamının kilidi açılmışsa mükemmel bir konumdasınız demektir, ancak bu da en az 15 aktif ortak gerektirir.

Bonus ve Tazminat Planı Bölüm 1 / 3 – Video Eğitimi

Streakk Rank Royalty Bonusu

Streakk Rank Royalty Bonusu nedir?

Yeni bir kariyer seviyesine veya rütbeye her ulaştığınızda, Rütbe Royalty Bonusu adı verilen bonus 4 aylık taksitler halinde ödenir.

Global Lifetime Pool Rank Royalty english

Satış hacminiz, %40 kuralı dikkate alınarak tüm alt hattınızın (tüm seviyelerdeki ortaklar) ortak ekip hacminden hesaplanır. Bu, her bir ayak (ortak) için ilgili kademenin yalnızca en fazla %40’ının işlenen ekip hacminizi belirlemek için dikkate alındığı anlamına gelir.

Bunu açıklığa kavuşturmak için bir örnek: Emerald rütbesine ulaşmak için, tüm alt hattınız (ortağınız) aracılığıyla yapılan satış hacminiz 100.000 dolar olmalıdır. 40 kuralı, ortak (ayak) başına maksimum 40.000 dolarlık bir hacimle kredilendirileceğiniz anlamına gelir. Emerald rütbesine ulaştığınızda, 4 aya yayılmış 4.000 dolar, yani ayda 1000 dolar bonus alacaksınız.

Çok gayretli ve aktif ortaklar, en yüksek kariyer seviyesine ulaştıklarında 4.000.000 dolar kazanmış olacaklardır.

Bir rütbeye ulaşıldığında, gelir silinmez. Yeni bir rütbeye ulaşıldığında gelir hesaplanmaya ve yeniden hesaplanmaya devam edecektir.

Diğer programlarda olduğu gibi rütbelere ulaşmak için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur. Bir rütbeye ulaşıldığında, bu rütbe sona ermez.

Kendi hızınızda çalışırsınız!

Bonus ve Tazminat Planı Bölüm 2/3 – Video Eğitimi

Streakk Küresel Ömür Boyu Havuz

Streakk Küresel Ömür Boyu Havuzu nasıl çalışır?

Safir 25 rütbesinden başlayarak, Streakk’in toplam aylık gelirine katılacaksınız. Bu şekilde Streakk özellikle aktif iştirakçilerini ödüllendirir.

Toplamda, bu bonus sırası bir sonraki grafikte görebileceğiniz gibi 4 seviyeye ayrılmıştır.

Global Lifetime Pool english

Streakk her ay toplam gelirin %10’u kadar toplam havuz sağlar.

Küresel Ömür Boyu Havuzuna hak kazanırsanız, alt hattınız (ortağınız) tarafından elde edilen gelirden bir pay alırsınız. Bir pay 500 $ takım satış hacmine eşittir.

Streakk Global Lifetime Pool’a hak kazanmak için ulaşmanız gereken ilk seviye Sapphire 25 rütbesidir.

Bir sonraki seviye Elmas, sonra Crown Elmas ve son seviye Başkan Yardımcısıdır.

Küresel Yaşam Boyu Havuzundan gelen bonus her zaman ayın 2. gününde ödenir.

Bonus ve Tazminat Planı Bölüm 3/3 – Video Eğitimi

Streakk Global Lifetime Pool – ödeme ayrıntılı olarak tekrar açıklandı