STREAKK Cüzdan Uygulaması

Streakk Wallet uygulaması ne yapabilir ve tam olarak nasıl çalışır? Bu Streakk dersinde bunlara bir göz atacağız.

Kriptolarınızın cüzdanınızdan hiç çıkmadığı güvenli bir cüzdan mı arıyorsunuz? O zaman benzersiz ve tamamen merkezi olmayan Streakk Cüzdan Uygulaması ile haklısınız. Bu, Streakk’in yeni INC teknolojisi ile mümkün kılınmıştır. INC, Entegre Düğüm Kümesi anlamına gelir.

Streakk Cüzdan Uygulamanızı ve dolayısıyla kriptolarınızı yalnızca siz elden çıkarırsınız.

Bu bağlamda bahsedilmesi gereken bir sonraki dahiyane nokta, Streakk ile stake etme (Maliyetsiz Staking) için zaman taahhüdü yoktur. Stake ettiğiniz kripto paraları istediğiniz zaman elden çıkarabilirsiniz.

Streakk Wallet AppQuelle: streakk.io

Kendi Streakk Düğümü olmadan Streakk Staking Ödülleri

Streakk, aşağıdaki resimde görülebilen Streakk Cüzdan uygulaması ile stake ettiğiniz için size Staking Ödülleri verir. Ve bu sadece başlangıç, çünkü kademeli olarak tüm büyük kripto para birimleri staking için takip edecek.

Ödüller her zaman „tam“ bir hafta için ödenir. Bu durumda, hafta Pazar gece yarısı (0:00 UTC saati) başlar. Kazanılan ödüllerin ödemesi bir sonraki hafta her zaman Çarşamba günü yapılacaktır.

Staking Rewards ohne Streakk Node

Önemli bir not: Kripto paralarınızı başlatılan haftalık döngü içinde zamanından önce stake etmekten çıkarırsanız, bu hafta için stake tazminatı ödenmeyecektir. Bu ödeme yalnızca eksiksiz ve kesintisiz bir hafta olması halinde yapılacaktır.

Kripto paralarınızı Staking’e delege etmek (göndermek) için Streakk’e kaydolmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra, gerekli ücretsiz Cryptic ID’yi oluşturabilirsiniz. Streakk cüzdan uygulaması ile Staking Ödülleri kazanabilmek için buna ihtiyacınız olacak.

Satın alınan Streakk Node ile Streakk Staking Ödülleri

Streakk’te sözde düğümler veya bunların hisselerini satın alma olanağına sahipsiniz. Bu, Streakk Node altyapısına katıldığınız anlamına gelir. Bir Streakk Node satın alarak, yukarıda belirtilen Staking Ödüllerini 5 yıllık bir süre için ek yüzdelerle artırırsınız. Bunlar, satın alınan düğümün boyutuna bağlı olarak %2, %5 ila %8 arasında değişir. 100$’lık bir node satın aldığınızda staking’inizi %2 oranında artırmış olursunuz.

Bir Streakk Node satın alarak toplam 3 gelir akışı açarsınız.

  1. Staking Ödüllerini belirtilen %2, %5 veya %8 oranında artırırsınız.
  2. Satın aldığınız Node’un değerinden 100 haftalık bir süre boyunca haftalık nakit akışı elde edersiniz. (Bu, yatırımınızı ikiye katlamak anlamına gelir).
  3. Satın alınan düğümün değerinde ücretsiz STKK tokenleri (Streakk’in şirket içi jetonu) alırsınız. Bunları 100 hafta sonra piyasa değerinden nakde çevirebilirsiniz.

Streakk Node’u nasıl satın alacağınıza dair eğitimimizi okuyun!

Streakk Nodes Übersicht

İşte size ait bir Streakk Node ile Streakk Staking Ödüllerinizin nasıl artabileceği.

Streakk Wallet english

Bir diğer önemli not: Bir Streakk Node satın alınmasıyla tetiklenen ek Staking Ödülleriniz bir sonraki haftanın Çarşamba günü değil, her zaman bir sonraki ayın 2. gününde ayrı olarak dağıtılacaktır.