Streakk ile para kazanın

Streakk ile nasıl para kazanabilirsiniz? Streakk Token’a (STKK) daha yakından baktık.

Streakk ile para kazanmak çok kolaydır ve her tür müşteri için bir model vardır.

Sadece bir Streakk Node’a yatırım yapmayı seçebilir ve 100 hafta boyunca pasif olarak haftada% 2 kazanabilirsiniz.

Ya da Streakk Cüzdanı ile stake yapmak ve yılda% 28’a varan stake ödülleri kazanmak istiyorsanız.

Streakk ile para kazanmanın bir başka yolu da bu harika projeyi tavsiye etmek ve komisyon almaktır.

1. Streakk Cüzdanı gibi merkezi olmayan bir Cüzdanda STKK’nın „HODL“ veya aynı zamanda Hodeln (tutma).

STKK’ya (Streakk Coin) sahip olmanın en kolay yolu, örneğin PancakeSwap gibi bir sağlayıcıda USDT’yi STKK tokenleri ile değiştirmektir. Daha sonra bunları merkezi olmayan Streakk cüzdanınızda saklar, orada tutar ve yükselen fiyatların tadını çıkarırsınız.

Geld verdienen mit StreakkQuelle: streakk.io

2. Streakk cüzdan uygulamasında Streakk STKK token ve diğer kripto para birimlerinin stake edilmesi.

STKK tokenlerinizi veya diğer kripto paralarınızı Streakk cüzdanına ekleyin. Orada sunulan staking’den yararlanın!

Streakk’in stake cüzdanının avantajları açıktır:

  • Çok yüksek stake ödülleri (Örneğin, şirket içi STKK tokenini stake etmek size yılda% 20 kazandırır).
  • Kripto paralarınızı istediğiniz zaman staking’den çıkarabilirsiniz (diğer sağlayıcılarda olduğu gibi zaman taahhüdü yoktur)
  • 100 merkezi olmayan, Certik onaylı, güvenli cüzdan. Kişisel tohum cümlenizi (özel anahtar) yalnızca siz bilirsiniz. Yani kriptolarınızı sizden başka kimse kontrol edemez.

Streakk’e ücretsiz kaydolun! Ardından gösterge tablosunda kişisel şifreli kimliğinizi (Cryptic ID) oluşturun. Apple veya Android için iki APPS mağazasından birinden Streakk Wallet APP’yi akıllı telefonunuza indirin. Streakk Cüzdan Uygulamasını yeni oluşturduğunuz şifreli kimlik ile bağlayın. Şimdi STKK jetonlarınızı veya diğer kripto paralarınızı Streakk Cüzdanınıza aktarın. Uygulamada, artık stake edilmiş varlıklarınızı staking’e devredebilir (ekleyebilir) veya istediğiniz zaman çekebilirsiniz (stake’i kaldırabilirsiniz).

3. Ek gelir akışları oluşturmak için Streakk Nodes satın alın

Buy Streakk Node

Bir Streakk Node satın almak 3 ek gelir akışı sağlar:

  • Satın aldığınız Streakk Node’a bağlı olarak, Staking Ödülleriniz %8’e kadar artacaktır. Bu, toplam Streakk Token (STKK) Ödüllerinizi yılda %28’e çıkaracaktır.
  • 100$’lık bir Streakk Node için %2 daha yüksek Staking Ödülleri alacaksınız. 5.000 $ ‚lık bir Node’dan zaten% 5 ve 25.000 $‘ lık bir Node’a yatırım yaparken yılda% 8 daha fazla Staking Ödülü.
  • Bir node satın aldığınızda, Streakk size satın alınan node ile aynı değerde STKK tokenleri verir. Bunlar daha sonra 100 hafta boyunca dondurulur. Bu süreden ve STKK token fiyatında beklenen artıştan sonra, değerde önemli bir artış beklenebilir. O zaman nakde çevirmek mi yoksa tekrar yatırım yapmak mı istediğinize kendiniz karar verin!
  • 2 yıllık bir süre boyunca Node Ödüllerinizden günlük bir kredi alacaksınız. Bu, haftalık %2’lik bir nakit akışına karşılık gelir. Bu şekilde yatırdığınız sermaye iki katına çıkar. Nakit Akışı hesabına istediğiniz zaman Kontrol Panelinizden erişebilirsiniz. Nakit akışı USDT cinsinden hesaplanır. Ancak, tarafınızdan herhangi bir ödeme yapılması durumunda, bu STKK tokenleri olarak ödenecektir. Daha sonra bunları Streakk Cüzdanınıza aktarabilir ve orada stake etmek için kullanabilirsiniz.
  • Bunu yapmak istemiyorsanız, ancak tutarın ödenmesini tercih ediyorsanız, STKK tokenlerini örneğin PancakeSwap’ta USDT ile değiştirebilir ve ardından Binance gibi bir borsa aracılığıyla normal hesabınıza ödenmesini sağlayabilirsiniz.
    Herhangi bir stake işlemi yapmak istemiyorsanız, elbette sadece bir müşteri olarak node’dan çıkan günlük ödüllerden yararlanabilirsiniz. O zaman haftalık %2 nakit akışı ya da aylık %8,66 sizin için geçerlidir.

Sonunda küçük bir not:

Minimum para çekme tutarı şu anda 50$’dır ve 10$’lık bir para çekme ücreti vardır.

Streakk’i tavsiye edin ve bonus planından kazanın

Streakk’e kendiniz ikna oldunuz ve bu harika haberi dünyayla paylaşmak mı istiyorsunuz? Mükemmel, çünkü ikna olan ve daha sonra arkadaşlarına, tanıdıklarına ve meslektaşlarına bir ürünü tanıtan birinden daha iyi ne olabilir? Bundan daha iyisi olamaz ve Streakk panonuzda komisyon alırsanız, bundan daha iyisi olamaz. Her tavsiyeden kazanıyorsunuz ve bu 15 seviyede. Streakk Bonus ve Ortaklık Programı hakkında bir öğretici burada bulunabilir.

Önemli not: Tazminat planından elde edilen komisyonlar, yalnızca bu süreçte gelir limitiniz aşılmadığı takdirde ödenebilir. Bir node satın aldığınızda, node’un değerinin 5 katına (5x) eşit bir „gelir limiti“ alırsınız. Bu, örneğin, 1000 $ ‚lık bir düğüm satın alırsanız, gelir limitinizin maksimum komisyon ödemelerinde alabileceğiniz 5.000 $ olduğu anlamına gelir. Dolayısıyla, aktif olarak Streakk öneriyorsanız, her zaman yeterli gelir limitiniz olduğundan emin olmalısınız – gerekirse, gelir limitinizi artırmak için zaman içinde yeni bir düğüm satın almayı düşünün.