STREAKK Wallet App Polska

Co może zrobić aplikacja Streakk Wallet i jak dokładnie działa. Przyjrzymy się temu w tym tutorialu Streakk.

Czy szukasz bezpiecznego portfela, w którym Twoje kryptowaluty nigdy nie opuszczą portfela? Wtedy masz rację z unikalnym i całkowicie zdecentralizowanym Streakk Wallet App. Jest to możliwe dzięki nowatorskiej technologii Streakk’s INC. INC oznacza Integrated Node Cluster.

Tylko ty sam dysponujesz swoim Streakk Wallet App, a tym samym swoimi kryptowalutami.

Kolejny genialny punkt, aby wspomnieć w tym kontekście, nie ma żadnych zobowiązań czasowych do stakowania (Non Costody Staking) z Streakk. Możesz pozbyć się swoich stakowanych kryptowalut w dowolnym momencie.

Streakk Wallet AppQuelle: streakk.io

Streakk Staking Rewards bez własnego Streakk Node

Streakk daje Ci Staking Rewards za stakowanie za pomocą aplikacji Streakk Wallet, co widać na poniższym obrazku. A to dopiero początek, ponieważ stopniowo wszystkie główne kryptowaluty będą podążać za stakingiem.

Nagrody są zawsze wypłacane za „kompletny“ tydzień. W tym przypadku tydzień rozpoczyna się w niedzielę o północy (0:00 czasu UTC). Wypłata zarobionych nagród nastąpi wtedy w kolejnym tygodniu zawsze w środę.

Staking Rewards ohne Streakk Node

Ważna uwaga: Jeśli przedwcześnie wyjmiesz swoje kryptowaluty ze stakingu w ramach rozpoczętego cyklu tygodniowego, nie zostanie wypłacona żadna rekompensata za staking za ten tydzień. Zostanie ona wypłacona tylko wtedy, gdy nastąpi kompletny, nieprzerwany tydzień.

Musisz zarejestrować się w Streakk, aby delegować (wysyłać) swoje kryptowaluty do Staking. Po rejestracji można następnie wygenerować wymagany bezpłatny identyfikator kryptowaluty. Będzie on potrzebny, aby móc zdobywać nagrody Staking Rewards za pomocą aplikacji portfelowej Streakk.

Streakk Staking Rewards z zakupionym Streakk Node

W Streakk masz możliwość zakupu tzw. nodów lub udziałów w nich. Oznacza to, że uczestniczysz w infrastrukturze Streakk Node. Kupując Streakk Node zwiększasz wyżej wymienione Staking Rewards na okres 5 lat o dodatkowe procenty. Wynoszą one od 2%, 5% do 8% w zależności od wielkości zakupionego węzła. Przy zakupie węzła o wartości 100$ zwiększysz swój staking o 2%.

Kupując Streakk Node otwierasz w sumie 3 strumienie dochodów.

Zwiększasz Staking Rewards o wspomniane 2, 5 lub 8%.
Otrzymujesz tygodniowy przepływ gotówki w okresie 100 tygodni od wartości zakupionego Node’a. (Oznacza to SIe podwojenie Twojej inwestycji).
Otrzymujesz darmowe tokeny STKK (token wewnętrzny Streakk’a) w wartości zakupionego węzła. Możesz je spieniężyć po 100 tygodniach według wartości rynkowej.

Przeczytaj nasz poradnik jak kupić Streakk Node !

Streakk Nodes Übersicht

Oto jak mogą wzrosnąć Twoje nagrody za stakowanie, dzięki własnemu węzłowi Streakk.

Streakk Wallet english

Kolejna ważna uwaga: Twoje dodatkowe Nagrody za Stakowanie wywołane zakupem Węzła Streakk nie będą rozdawane w środę następnego tygodnia, ale oddzielnie zawsze 2 dnia następnego miesiąca.