Zarabiaj pieniądze dzięki Streakk

Jak można zarobić dzięki Streakk? Przyjrzeliśmy się bliżej tokenowi Streakk (STKK).

Zarabianie ze Streakk jest bardzo proste i istnieje model dla każdego typu klienta.

Możesz wybrać inwestycję w jeden węzeł Streakk i zarabiać pasywnie 2% tygodniowo przez 100 tygodni.

Albo jeśli chcesz robić staking za pomocą Streakk Wallet i zarabiać do 28% nagród za staking w ciągu roku.

Innym sposobem na zarabianie pieniędzy ze Streakk jest polecanie tego fantastycznego projektu i otrzymywanie prowizji.

1. „HODL“ lub również Hodeln (trzymanie) STKK w zdecentralizowanym Portfelu jak Streakk Wallet.

Najprostszym sposobem hodowania STKK (Streakk Coin) jest wymiana USDT na tokeny STKK u dostawcy takiego jak PancakeSwap, na przykład. Następnie przechowujesz je w swoim zdecentralizowanym portfelu Streakk, trzymaj je tam i ciesz się rosnącymi cenami.

Geld verdienen mit StreakkQuelle: streakk.io

2. Stakowanie tokena Streakk STKK oraz innych kryptowalut na aplikacji Streakk wallet.

Add your STKK tokens or other cryptocurrencies to the Streakk wallet. Benefit from the staking offered there!

Zalety portfela stakingowego Streakk są oczywiste:

  • Bardzo wysokie nagrody za stakowanie (Stakowanie wewnętrznego tokena STKK, na przykład, zarabia 20% w ciągu roku).
  • Możesz wyjąć swoje kryptowaluty ze stakingu w dowolnym momencie (brak zobowiązań czasowych, jak w przypadku innych dostawców)
  • 100% zdecentralizowany, zweryfikowany przez Certik, bezpieczny portfel. Tylko ty znasz swoją osobistą frazę nasienną (klucz prywatny). Więc nikt inny nie może kontrolować twoich kryptowalut oprócz ciebie.

Zarejestruj się za darmo w Streakk! Następnie wygeneruj swój osobisty identyfikator kryptowaluty (Cryptic ID) w desce rozdzielczej. Pobierz Streakk Wallet APP z jednego z dwóch APPStores dla Apple lub Android na swój smartfon. Połącz Streakk Wallet APP z kryptowalutowym ID, które właśnie wygenerowałeś. Teraz przelej swoje tokeny STKK lub inną kryptowalutę do swojego Streakk Wallet. W aplikacji możesz teraz delegować (wstawić) swoje stakowane aktywa do stakowania lub wycofać (unstake) w dowolnym momencie.

 

3. Kupić Streakk Nodes, aby wygenerować dodatkowe strumienie przychodów

Buy Streakk Node

Zakup węzła Streakk otwiera 3 dodatkowe strumienie dochodów:

  • W zależności od Streakk Node, który kupisz, Twoje Staking Rewards wzrosną nawet o 8%. Dzięki temu Twoje całkowite nagrody za token Streakk (STKK) wzrosną do 28% rocznie.
  • Za 100$ Streakk Node otrzymasz 2% więcej Staking Rewards. Od węzła o wartości 5000$ już 5%, a inwestując w węzeł o wartości 25 000$ otrzymasz aż o 8% więcej Staking Rewards rocznie.
  • Kiedy kupujesz węzeł, Streakk daje Ci tokeny STKK o tej samej wartości co zakupiony węzeł. Są one następnie zamrożone na 100 tygodni. Po tym czasie i spodziewanym wzroście ceny tokena STKK można spodziewać się znacznego wzrostu wartości. Wtedy sam zdecyduj, czy chcesz wypłacić gotówkę, czy zainwestować ponownie!
  • Przez okres 2 lat będziesz otrzymywał codziennie kredyt w postaci swoich Node Rewards. Odpowiada to przepływowi gotówki w wysokości 2% tygodniowo. W ten sposób Twój zainwestowany kapitał zostaje podwojony. W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do konta Cashflow w swoim Dashboard. Przepływ gotówki jest obliczany w USDT. Jednak w przypadku jakiejkolwiek wypłaty przez Ciebie, zostanie ona wypłacona w tokenach STKK. Możesz następnie przenieść je do swojego Streakk Wallet i użyć ich tam do stakowania. Jeśli nie chcesz tego robić, ale wolisz mieć wypłaconą kwotę, możesz wymienić tokeny STKK na USDT w PancakeSwap, na przykład, a następnie mieć je wypłacone do normalnego konta za pośrednictwem wymiany, takich jak Binance.
  • Jeśli nie chcesz robić żadnego stakingu, możesz oczywiście po prostu skorzystać jako klient z codziennych nagród, które wychodzą z węzła. Wtedy obowiązuje Cię 2% tygodniowy cashflow lub 8,66% miesięcznie.

Mała uwaga na koniec:

Minimalna wypłata wynosi obecnie 50$ i obowiązuje opłata za wypłatę w wysokości 10$.

Polecaj Streakk i zarabiaj na planie bonusowym

Sam jesteś przekonany do Streakk i chcesz podzielić się tą wspaniałą wiadomością ze światem? Doskonale, bo co może być lepszego niż ktoś, kto jest przekonany, a następnie wprowadza produkt do swoich przyjaciół, znajomych i kolegów. Nie robi się dużo lepiej niż to, a jeśli otrzymujesz prowizje na pulpicie Streakk, to nie robi się dużo lepiej niż to. Zarabiasz na każdej rekomendacji i to w 15 poziomach. Tutorial na temat „Streakk Bonus i Program Partnerski“ znajdziesz tutaj.

Ważna uwaga: Prowizje z planu kompensacyjnego mogą być wypłacone tylko wtedy, gdy w procesie nie zostanie przekroczony Twój limit dochodów. Kiedy kupujesz węzeł, otrzymujesz „limit dochodu“ równy 5-krotnej (5x) wartości węzła. Oznacza to, że na przykład, jeśli kupisz węzeł za 1000$, Twój limit dochodu wynosi 5000$, które możesz otrzymać w maksymalnych wypłatach prowizji. Jeśli więc aktywnie polecasz Streakk, musisz zawsze upewnić się, że masz wystarczający limit dochodów – jeśli to konieczne, pomyśl o zakupie nowego węzła w czasie, aby zwiększyć swój limit dochodów.